Kursumuz da ehliyetli adaylara şehir içi eğitim programları manuel (düz) veya otomatik vitesli araçlarımızla en az 2 dersüzerinden planlanmaktadır. Her ders 60 dakika net süreli olup, çalışmalarda sürücünün, zayıf görünen sürüş tekniklerinin üzerinde durularak eksik tarafları tamamlanmaktadır. Her dersin ücreti 160 ₺ dir. Randevu alınması halinde ücreti önceden ödenerek çalışma listesine isim kaydı yapılmaktadır.

Kendi aracında eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz öncelikle kursa ait eğitim araçlarımızda derslere başlamakta , eğitmenimizin kanaat getirmesi sonucunda kendi araçları ile çalışmalara devam edebilmektedirler. Kurs ücreti değişmemektedir..

Daha fazla konuşmanın gereksizliği bilinci ile gelin birlikte çalışalım, görün ve anlatmak istediklerimizi pratikte birlikte yaşayalım.

Diğer Haberler


Haber - 08/05/2022

YENİ KAYIT DÖNEMİ

YAKIN BİR ZAMANDA ÇIKACAK YENİ SÜRÜCÜ KURSU YÖNETMELİĞİNİ BEKLEMEDEN EHLİYETİNİZİ ALINIZ.. e-Sınav ile kıs...
devamı

Haber - 04/02/2022

MOTOSİKLET EHLİYETİ

Motosiklet ehliyeti başvurusu yapmadan önce hangi sınıf ehliyete başvurmamız gerektiğini bilmemiz gerekiyor. Bu sınıflar...
devamı

Haber - 08/02/2022

UYGULAMA ESASLARIMIZ

DİREKSİYON DERSLERİNDE TEMEL UYGULAMA ESASLARIMIZ

  • Her ders net olarak 50 dakikadır.
  • devamı

Hakkımızda

Kuruluşundan bugüne kadar kaliteli hizmet ve eğitim anlayışı ile çalışmalarına devam eden kurumumuz B grubu otomobil ehliyetindeki başarısının yanı sıra A-A2-A1 grupları tüm motosiklet ehliyetlerinde fark yaratan eğitim sistemi ile branşının lider kurumu haline gelmiştir.

Instagram
Facebook

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'imagick' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: