MOTOSİKLET SÜRÜŞ EĞİTİMİ

Tek vücut olmak gibi... Aranızda özel bir bağ olacak araç. Bu sizin öğreneceğiniz ilk bilgi olsun motosiklet ile ilgili... Amacımız o bağın yıllarca sürmesini sağlamak. Biliyoruz ki etrafınızdaki herkes onun için tehlikeli diyor. Biz buna sadece tebessüm ediyoruz. Üzerinde biz yokken bu araç ne kadar tehlikeli olabilir ki (!) Onu tehlikeli hale getirecek olan kişiler sadece bizleriz ve bu gerçeği aklımızdan hiç çıkarmayacağız.

Şöyle diyorsunuz; Kimsenin motosikletlileri görmediğini, trafikte motosikletlere saygı göstermediğini ve sizin sağlıklı bir şekilde araç kullanmanızı engellediklerinden /engelleyeceklerinden bahsediyorsunuz. Bunların her birini biz de kabul ediyoruz. Ancak bu gerçekler yüzünden bizler motosikletten uzak mı durmalıyız, yoksa bu olasılıkları önceden düşünüp önlem alarak güvenlik unsurları tam bir şekilde ve en temelden doğru bir EĞİTİM ile mi motosiklet kullanmalıyız?

Biz ALSANCAK SÜRÜCÜ KURSU olarak bu doğru şartlar altında sizin motosiklet kullanımınız da sonuna kadar yanınızdayız. Özgürlük duygularımızı sonuna kadar tatmin edecek olan motosikletimiz ile birlikte nice keşfedilmemiş yollara, farklı insanlara ve doğaya doğru sağlıkla ve güvenle seyahat edebilmeniz için, biz sizin her zaman yanınızdayız.

İzmir ALSANCAK SÜRÜCÜ KURSU İzmir’de motosiklet eğitimi veren tek kurumdur ve bilinçli kullanıcılar yetiştirmeye devam etmektedir. Yurt dışından akreditasyonlu, Temel Eğitim, Güvenli Sürüş Eğitimi, İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi, Yol Eğitimi konularında, ister kendi motosikletinizle ve ekipmanlarınızla, isterseniz filomuzdaki motosikletler ve ekipmanlarımızla çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Yaklaşık dört saat teorik sunum ve 16 saat sürecek olan pratik derslerimizi, siz bilinçli motosiklet kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için bir aylık bir süreye dağıtmaktayız. Bu şekilde eğitimi, hem motosiklet üzerindeki becerilerinizi pekiştirecek, hem de bu süre içerisinde öngörülerinizin en üst seviyede oluşması için bilinç altınıza yerleştireceğiz.

Ehliyeti olup sadece eğitim almak isteyen adaylarımız için hafta sonları tek günlük veya iki günlük kapalı parkur eğitimleri ile isteyene trafikte yol eğitimi dersleri vermekteyiz.

Motosikleti ve ehliyeti olmadan, ileri ve güvenli sürüş eğitimi veren tek Sürücü Kursu,

Size daha çok detay sunabilmemiz için lütfen kurumuzu ziyaret ederek ya da arayarak bilgi alınız.

MOTOSİKLET EHLİYETİ NASIL OLSA ALINIR ASIL ÖNEMLİ OLAN İNSAN HAYATIDIR !

Youtube tanıtım videomuz için tıklayınız.