ŞEHİRİÇİ ÖZEL DİREKSİYON KURSU

Ehliyet sahibi olmak güvenli bir sürüş tekniğine sahip olmak demek değildir. Bu durum ise hem sizin hem de çevrenizdeki insanların çok değerli yaşamlarını riske atmak demektir.

Deneyimli bir sürücü, sürüş sırasında trafik içerisinde her türlü riski göz önünde bulundurarak en olumsuz koşullarda en çabuk ve en doğru kararı vererek hem kendisinin hem de çevresindekilerin zarar görme olasılığını en aza indirebilen kişidir.

Bu ise, kişinin bilinçli bir sürücü olarak deneyimlerini artırması ve doğru öğretiler ile eğitilmesi ile mümkün olabilmektedir. Kurumumuzun en az 25 yıllık öğretici belgesine haiz deneyimli uzman eğitmenleri, yaptıkları işin vicdani sorumluluklarının bilinciyle ve ticari amaçları ikinci plana atarak öğrencilerine akan trafik içerisinde bu eğitimleri vermektedirler.

Bu eğitimler sırasında da ayrıca hizmet kalitesini de en üst seviyede tutmak ve çalışmaları bu doğrultu da sürdürmek de temel çalışma ilkemizdir. Derslere başlangıç yeri Alsancak'taki kurs binası önüdür, ders saatlerini dolu dolu sürdürmek ve bu süre içerisinde İzmir içinde Karşıyaka, Bornova, Buca, Güzelbahçe parkurlarında azami miktarda kilometre yaparak sağlanan faydayı maksimum seviyeye çıkarmak bu ilkelerimizden sadece birkaçıdır.

Kursumuz da ehliyetli adaylara şehir içi eğitim programları manuel (düz) veya otomatik vitesli araçlarımızla en az 2 ders üzerinden planlanmaktadır. Her ders 60 dakika net süreli olup, çalışmalarda sürücünün, zayıf görünen sürüş tekniklerinin üzerinde durularak eksik tarafları tamamlanmaktadır. Randevu alınması halinde ücreti önceden ödenerek çalışma listesine isim kaydı yapılmaktadır.

Kendi aracında eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz öncelikle kursa ait eğitim araçlarımızda derslere başlamakta, eğitmenimizin kanaat getirmesi sonucunda kendi araçları ile çalışmalara devam edebilmektedirler. Kurs ücreti değişmemektedir..

Daha fazla konuşmanın gereksizliği bilinci ile gelin birlikte çalışalım, görün ve anlatmak istediklerimizi pratikte birlikte yaşayalım.