ALSANCAK SÜRÜCÜ KURSU

Kuruluşundan bugüne kadar kaliteli hizmet ve eğitim anlayışı ile çalışmalarına devam eden kurumumuz B grubu otomobil ehliyetindeki başarısının yanı sıra A grubu motosiklet ehliyetinde fark yaratan eğitim sistemi ile branşının lider kurumu haline gelmiştir. A-A2-A1 grubu ehliyet almak için kurumumuza baş vuran her adayımıza scooter’dan racing’e (enduro, chopper vs...) kadar tüm motosiklet klasmanlarında sertifika ve güvenli sürüş eğitimi veren ilk ve tek kurumdur.

Ülkemizde her yıl meydana gelen üzücü kazaların başlıca sebeplerinin dikkatsizlik ve aşırı hız olduğunu biliyoruz. Amacımız; öncelikle sürücü adaylarımızın kendilerinin ve çevrelerindeki diğer insan ve canlıların güvenliğini tehlikeye atmamak için almaları gereken önlemleri ve bilmeleri gereken sürüş tekniklerini uzman eğitmenlerimiz vasıtası ile kendilerine öğretmektir.Hakkımızda

Kuruluşundan bugüne kadar kaliteli hizmet ve eğitim anlayışı ile çalışmalarına devam eden kurumumuz B grubu otomobil ehliyetindeki başarısının yanı sıra A-A2-A1 grupları tüm motosiklet ehliyetlerinde fark yaratan eğitim sistemi ile branşının lider kurumu haline gelmiştir.

Instagram
Facebook